Šnekamoji anglų kalba

Šnekamosios anglų kalbos pamokos skirtos bendravimo praktinių įgūdžių tobulinimui ir lavinimui. Tiems, kuriems šnekamoji anglų kalba yra reikalinga darbe, bendraujant su klientais susitikimuose, konferencijose, telefonu, kasdieninėse situacijose, keliaujant. Šie kursai skirti turintiems anglų kalbos pagrindus (nuo A2 lygio).
Kaip vyks kursai? Kursų metu orientuojamės į individualizuotą mokymąsi, todėl mokymai vyksta mini grupėse (3-5 žmonės) klasėse ar nuotoliniu būdu. Grupės pagal lygius suformuojamos po trumpų nemokamų individualių susitikimų.
Kokia mokymosi metodika? Šiuose kursuose daugiausia dėmesio skiriama gyvam bendravimui. Kursų metu:
  • Mokysimės kaip suprasti ir susikalbėti gyvenimiškose situacijose
  • Diskutuosime, aptarsime aktualijas, ginsime savo nuomonę anglų kalba
  • Bendrausime poromis ar nedidelėmis grupelėmis
  • Mokysimės taisyklingos tarties, anglų kalbai būdingų garsų tarimo
  • Žiūrėsime video reportažus, klausysime įrašų
  • Išmoksime naujų žodžių ir frazių
  • Įveiksime baimę kalbėti anglų kalba
Per kiek laiko išmoksiu? Tai tipinis klausimas, kurį nuolat užduoda studentai. Šnekamosios anglų kalbos kursų tikslas – padėti atsikratyti baimės kalbėti anglų kalba. Jei jūsų kalbėjimo įgūdžiai menki – ­ pradžioje daugiau klausysite, bet praėjus kelioms pamokoms po truputį imsite kalbėti. Mokymosi rezultatai didžiąja dalimi priklauso ir nuo paties studento, jei sąžiningai lankysite užsiėmimus ir kruopščiai atliksite namų darbų užduotis gali užtekti ir vieno modulio progresui pasiekti ar „pralaužti ledus“. Vienas modulis paprastai trunka nuo 2,5 iki 4 mėnesių. Įveikti kalbėjimo baimę ar patobulinti turimas žinias rekomenduojame bent kelis modulis. Susisiekite su mumis, aptarsime konkretų atvejį ir pasiūlysime geriausią mokymosi būdą.
Užsiregistruokite nemokamai pamokai

Anglų kalbos pamokos klasėse ir nuotoliniu būdu

Bendrinė anglų kalba

Verslo anglų kalba

Šnekamoji anglų kalba

Vaikams/moksleiviams anglų kalba