Vaikams/moksleiviams anglų kalba

Anglų  kalbos pamokos skirtos pradinių (nuo 8 metų) ir vidurinių klasių moksleiviams (7-12 klasės). Dažnai vaikai ir moksleiviai turėdami teorinių žinių, nesugeba  laisvai kalbėti angliškai, nes bijo suklysti, jiems trūksta praktinių įgūdžių ar susistemintos gramatikos. Šie kursai skirti ne išmokti kuo daugiau taisyklių, bet sugebėti turimas žinias panaudoti praktiškai, mokėti vartoti kalbą, suprasti ir kalbėti. O svarbiausia nebijoti bandyti ir  klysti, nes čia nėra rašomi pažymiai.
Kodėl mes? Mūsų išskirtinumas – darbas mažose vaikų ar moksleivių grupėse (3-5 mokiniai)  bei anglų kalbos gramatikos pagrindų mokymas ir spragų užpildymas. Individualiai  susipažįstame su kiekvienu mokinuku, nustatome vaiko anglų kalbos lygį, atlikdami smagias užduotėles bei pasiūlome mokytis to paties lygio grupėje klasėse ar nuotoliniu būdu.
Kokia mokymosi metodika? Kursų metu naudojama naujausia specializuota mokymosi literatūra. Pamokų temos pritaikytos pagal vaikų lygius, naudojant daug vaizdinių priemonių, kurios mokymosi procesą paverčia linksmu žaidimu. Moksleiviai šių kursų metu  išmoksta realaus gramatikos įgūdžių panaudojimo, taisyklingos tarties bei svarbiausia – pagerina savo pažymius mokykloje. Kursų metu:
  • Gramatikos taisyklės paaiškinamos paprastai, suprantamai ir susistemintai
  • Mokysimės taisyklingos tarties, anglų kalbai būdingų garsų tarimo
  • Naudosime  daug vaizdinių priemonių tad pamokos nebus vienodos ir nuobodžios
  • Motyvuosime nebijoti klysti, bandyti. Rezultatas –  įveikta baimė kalbėti angliškai
  • Skatinsime vaikus ir moksleivius tarpusavyje bendrauti angliškai, plėtosime anglų kalbos žodyną
Kiek truks pamokos? Kursai vaikams ir moksleiviams trunka visus mokslo metus (nuo rugsėjo iki gegužės pabaigos). Prie esamų grupių galima prisijungti bet kuriuo metu.  Vasarą yra organizuojamos smagios vaikų ir moksleivių anglų kalbos  įgūdžių lavinimo stovyklos. Susisiekite su mumis, aptarsime konkretų atvejį ir pasiūlysime geriausią mokymosi būdą.
Užsiregistruokite nemokamai pamokai

Anglų kalbos pamokos klasėse ir nuotoliniu būdu

Bendrinė anglų kalba

Verslo anglų kalba

Šnekamoji anglų kalba

Vaikams/moksleiviams anglų kalba