Verslo anglų kalba

Verslo anglų kalbos kursai skirti jau turintiems minimalius anglų kalbos pagrindus (nuo A2 lygio), kuriems anglų kalbos vartojimas reikalingas įvairiose darbinėse srityse: telefoniniuose pokalbiuose, laiškų rašyme, prezentacijose, bendradarbiavime su verslo partneriais ir klientais, diskusijose, derybose, verslo kelionėse bei skirtingose verslo šakose.
Kaip vyks kursai? Kursų metu orientuojamės į individualizuotą mokymąsi, todėl mokymai vyksta mini grupėse (3-5 žmonės) klasėse ar nuotoliniu būdu. Grupės pagal lygius suformuojamos po trumpų nemokamų individualių susitikimų.
Kokia mokymosi metodika? Kursų metu naudojama specializuota „Longman“  ir  „Cambridge University Press”  mokymosi literatūra, kuri apima įvairias verslo temas ir anglų kalbos įgūdžių lavinimą (kalbėjimą, gramatiką, rašymą, klausymą, skaitymą bei verslo žodyno plėtojimą). Kursų metu:
  • Mokysimės anglų kalbos gramatikos verslo kontekste
  • Improvizuosime verslo susitikimus, pokalbius, diskusijas
  • Nagrinėsime darbines situacijas „case study“
  • Išmoksime tipinių darbinių ir pokalbio telefonu frazių
  • Mokysimės formalaus laiškų rašymo pagrindų
  • Pasiruošime darbo pokalbiui bei išreikšti savo nuomonę
  • Žiūrėsime trumpus video reportažus ir klausysimės audio įrašų verslo tematika
Per kiek laiko išmoksiu? Tai tipinis klausimas, kurį nuolat užduoda studentai. Mokymosi rezultatai didžiąja dalimi priklauso ir nuo paties studento, jei sąžiningai lankysite užsiėmimus ir kruopščiai atliksite namų darbų užduotis gali užtekti ir vieno modulio progresui pasiekti. Vienas modulis paprastai trunka nuo 2,5 iki 4 mėnesių, o toliau priklausys nuo Jūsų noro tęsti mokslus. Verslo anglų kalbos kursus dėsto patyrę dėstytojai, atsižvelgdami į studentų mokymosi tempą ir galimybes.  Susisiekite su mumis, aptarsime konkretų atvejį ir pasiūlysime geriausią mokymosi būdą.
Užsiregistruokite nemokamai pamokai

Anglų kalbos pamokos klasėse ir nuotoliniu būdu

Bendrinė anglų kalba

Verslo anglų kalba

Šnekamoji anglų kalba

Vaikams/moksleiviams anglų kalba